T45

A T45 talpbetétek a leghatékonyabb megkönnyebbülést nyújtják a lábközépcsontok, a talppárnák, a sarok, a térd, a derék és a hát fájdalmai esetén. Szklerózis multiplex, diabéteszes neuropátia

T45

Eredeti ár33.300 Ft
/
Adóval együtt.
Size
Kérjük, válassza ki a méretét:
Eredeti ár33.300 Ft
/
Adóval együtt. Ingyenes szállítás.
Size
1 Pár

T45

A T45 talpbetétek a leghatékonyabb megkönnyebbülést nyújtják a lábközépcsontok, a talppárnák, a sarok, a térd, a derék és a hát fájdalmai esetén. Szklerózis multiplex, diabéteszes neuropátia

T45

Eredeti ár33.300 Ft
/
Adóval együtt.
Size

Customer Reviews

Based on 28 reviews
96%
(27)
0%
(0)
4%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
K
Kovács Józsefné (Budapest, Hungary)
Vélemény

Minden rendben volt.

J
Jana Musilová (Nova Bystrice, Czechia)

T45

J
Jiřina Hellingerová

Már két éve használom, sőt két különböző típust is. Szuper👍👏

Ľ
Ľubica Čierniková

Már kettő betétet vásároltam a MEDICOVItól. Először hosszú ideig kezeltem a sarokcsontot... semmi sem segített, csak amikor elkezdtem MEDICOVI betétes cipőt viselni, az enyhült. De ez talán három évvel ezelőtt volt. Most már hosszabb ideje fájnak a térdem, nem tudtam lépcsőzni, egy hosszabb séta problémát okozott nekem. Megvettem ezeket a cipőbetéteket, és megerősíthetem, hogy ez egy megkönnyebbülés a lábaknak... úgy sétálsz, mintha buborékokon lépélnél, nagyon kellemes. Nekem segített.

M
Markéta Veselá

Köszönöm, már öt párnát vettem, ajándékként is. Személy szerint, az enyhén kifelé álló hüvelykujjammal 20 km gyors séta után teljesen lenyűgöztek. Semmilyen fájdalom a hüvelykujjban. Nagyon köszönöm, végre forradalmi találmány :)

Medicovi T45

A T45 ortopéd talpbetétek a leghatékonyabb fájdalomcsillapítást nyújtják a lábfej, a talppárnák, a sarok, a térd, a derék és a hát számára.

A T45 betétek diabéteszesek számára is megfelelnek, enyhítik a fájdalmat, és megakadályozzák a lábsérüléseket (nyomásfoltok kialakulását). Kényelemre és támogatásra tervezték, és ideálisak szélesebb cipőkhöz.

  • Maximális kényelem egész nap
  • Elsődleges választás diabetikus neuropátia és multiplex sclerosis (MS) esetén
  • LÁBFÁJDALOM - Azonnali fájdalomcsillapítás a sarok, a lábfej és a boka területén
  • PLANTÁR FASCIITIS - Enyhíti azokat a gyulladásokat, amelyek szúró fájdalmat okoznak, különösen reggelente, felkelés után
  • LÚDTALP - Hatékony fájdalomcsillapítás a lúdtalp okozta lábfájdalmak esetén
  • TÉRDFÁJDALOM - Hatékonyan enyhíti a térdfájdalmakat, és növeli a mobilitást
  • DERÉKFÁJDALOM - Hatékonyan enyhíti a derékfájdalmakat, és növeli a mozgékonyságot
  • Alkalmas széles lábakra is
  • A betét vastagsága 6 mm
Új technológia

Próbálja ki a vizsgált vízhullám terápiát, amely megszabadítja Önt a nemkívánatos fájdalomtól.

Tökéletes egyensúly

Adaptív támogatás, amely minden lépésnél alkalmazkodik Önhöz a maximális kényelem érdekében.

Csodálatos kényelem

Tervezve úgy, hogy extra kényelmet és támogatást nyújtson minden lépésnél, még a legszorosabb cipőkben is.

Diabéteszes neuropátia

A vízhullám terápia a Medicovi T45 talpbetétekben finoman, de hatékonyan masszírozza a láb talpát. A nyomáshullámok elosztása révén csökkenthető a terhelés időtartama a láb egyes részein. A feszültség és a lazítás gyakori váltakozása korlátozza a véráramlást és az energiát az egyes sejtekhez.

A T45 betétek víznyomása ezt az időt rövidíti. A hosszú távú terhelés káros, főként a diabéteszes lábak számára. A láb lágy masszázsát a test teljes súlyának vízhullámainak hatására végezzük. A mozgások növelik a véráramlást és támogatják a sejtek glükóz (energia) felszívódását az AMPK enzim segítségével, inzulin nélkül. A vízhullám terápia erősíti az oxigénellátást és az energiát a láb bőrének mély rétegeiben.

Szklerózis multiplex (SM)

Az ortopédiai talpbetétek T40 és T45 hasonlíthatók a dioptriás szemüvegekhez - ugyanolyan gyorsan hatnak. A Medicovi ortopédiai talpbetétek jelentősége abban áll, hogy egyedülálló vízhullámos terápiájuk folyamatosan pontos információkat nyújt a mozgásról, az egyensúlyról és a test helyzetéről a környezetben az egyensúlyi rendszerünknek.

A mérték, amelyben a egyensúlyi rendszer képes használni az ortopédiai talpbetétekkel nyújtott pontosabb információkat, függ az idegrendszer károsodásának mértékétől. Ha a láb érzékszervi idegei aktívak az egyensúlyi rendszerrel, a MEDICOVI betétek javíthatják az egyensúlyi rendszer tájékoztatását.

Vízhullámos Terápia

A MEDICOVI ortopédiai betétekben lévő hidraulikus nyomáshullámok állandó mozgásra ösztönzik a lábfejet. Ezek a mozgások továbbterjednek a mozgásszervi rendszerbe, és automatikusan enyhítik a fájdalmat, és lazítják a testtartást.

A lépésnél a hidraulikus nyomáshullámok a Medicovi ortopédiai talpbetétekben egy sor függőleges mozgást hajtanak végre. Ezek a mozgások erősítik a természetes fájdalomcsillapítást, különösen hosszabb állás esetén.

Talpbetét Specifikációk

Méret/forma

Ideális szélesebb lábfejekhez is. A Medicovi T45 úgy lett kialakítva, hogy alkalmazkodjon a láb izmainak és ínainak formájához és mozgásához. Maximális kényelem.

Cipőtípus

Ideális betétek a mindennapi szélesebb cipőkhöz, amelyek elegendő helyet biztosítanak a talpbetét számára.

Diabetikus Neuropátia

Hatékonyan megszűntetik a neuropátia negatív tüneteit, mint például az zsibbadás, égés, fájdalom, csökkent érzékenység, bizonytalanság a járás során, izomgyengeség, izomfájdalmak és görcsök.

Talpbetét Vastagsága

A talpbetét vastagsága 6 mm.

Fejlesztve Dániában

A MEDICOVI szenzoros, vízzel töltött ortopédiai talpbetétet fejlett szakmai ismeretek felhasználásával fejlesztették ki a Koppenhágai Egyetem Sejt és Molekuláris Orvostudományi Tanszékén (ICMM) és az Aalborgi Egyetem Szenzomotoros Interakciós Központjában Dániában.

Hogyan mérjünk helyesen?

A Medicovi ortopédiai talpbetétek egy funkcionális termék, amely aktívan működik a láb izmaival és inaival, és ezért a helyes működés érdekében elengedhetetlen, hogy a talpbetét mérete megfeleljen a valós lábhossznak, és ne a cipő méretének vagy számozásának.

Rendelés előtt javasoljuk, hogy mérje meg a lábát a saroktól a nagylábujjig, és az így kapott centiméteres értéket hasonlítsa össze a mérettáblázattal, amely ezen az oldalon minden talpbetéttípusnál megtalálható.

A lábhossz megmérésének példája
Nem stimmelt a méret?

Nincs probléma! A csere ingyenes. Elegendő, ha 30 napon belül a vásárlás után jelentkezik, és mi küldünk egy futárt, aki kiszállítja az új betétpárt, és magával viszi az eredetit.

EU cm UK inch
34 - 35 22.5 2 - 3 8.8
36 - 37 24.0 3½ - 4½ 9.4
38 - 39 25.5 5 - 6 10
40 - 41 27.5 6½ - 7½ 10.8
42 - 43 28.5 8 - 9 11.2
44 - 45 30.0 10 - 11 11.8
46 - 47 31.5 12 - 13 12.4

Customer Reviews

Based on 28 reviews
96%
(27)
0%
(0)
4%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
K
Kovács Józsefné (Budapest, Hungary)
Vélemény

Minden rendben volt.

J
Jana Musilová (Nova Bystrice, Czechia)

T45

J
Jiřina Hellingerová

Már két éve használom, sőt két különböző típust is. Szuper👍👏

Ľ
Ľubica Čierniková

Már kettő betétet vásároltam a MEDICOVItól. Először hosszú ideig kezeltem a sarokcsontot... semmi sem segített, csak amikor elkezdtem MEDICOVI betétes cipőt viselni, az enyhült. De ez talán három évvel ezelőtt volt. Most már hosszabb ideje fájnak a térdem, nem tudtam lépcsőzni, egy hosszabb séta problémát okozott nekem. Megvettem ezeket a cipőbetéteket, és megerősíthetem, hogy ez egy megkönnyebbülés a lábaknak... úgy sétálsz, mintha buborékokon lépélnél, nagyon kellemes. Nekem segített.

M
Markéta Veselá

Köszönöm, már öt párnát vettem, ajándékként is. Személy szerint, az enyhén kifelé álló hüvelykujjammal 20 km gyors séta után teljesen lenyűgöztek. Semmilyen fájdalom a hüvelykujjban. Nagyon köszönöm, végre forradalmi találmány :)